full screen background image
Search
Perşembe 14 Aralık 2017
  • :
  • :

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye fiyatı belli oldu

Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye fiyatı sonunda belirlendi. 12 Eylülde tanıtımı yapılarak kullanıcılara sunulan telefonlar 20 Ekim’den itibaren satışa çıkacak. Telefonların Türkiye’de ne fiyattan alıcı bulacağı merak konusuydu.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye fiyatı belli oldu

Operatörler 20 Ekim tarihi için hazır durumda. Tarifeye ek ve peşin olarak satılacak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin peşin satış fiyatları da resmiyet kazandı.

iPhone 8 Plus fiyatı

iPhone 8 Plus modelinin 64 GB kapasiteli modelinin peşin satış fiyatı 4699 TL olarak belirlendi. Tarifeye ek olarak satın almak isteyenler ise 36 aylık ödeme ile tarifeye ek 186.36 TL ile başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. Renk seçimleri ise Uzay Gri, Gümüş ve Altın Sarısı olarak tercih edilebilecek.

iPhone 8 fiyatı

64 GB kapasiteli iPhone 8 modeli ise peşin satın almak isteyenler için 4149 TL fiyat etiketi ile satışa çıkacak. Tarife ile satın almak isteyenler ise 36 ay taksitle, tarifeye ek olarak 162.78 TL gibi bir rakam ödemeyi göze alacak. iPhone 8 modeli de Plus modelinde olduğu gibi Uzay Grisi, Gümüş ve Altın Sarısı renk seçenekleriyle alıcı bulacak
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir