full screen background image
Search
Salı 12 Aralık 2017
  • :
  • :

iOS 11 Beta 9 yayınlandı!

Apple, önemli yeniliklere yer vereceği iOS 11’in dokuzuncu beta sürümünü yayınladı. iOS 11’in dokuzuncu beta sürümü sadece geliştiricilerin kullanımına sunulacak.

Apple’ın WWDC 2017 etkinliğinde duyurusunu gerçekleştirdiği ve sahip olduğu onlarca farklı yenilik ile Eylül ayında iPhone ve iPad kullanıcılarıyla buluşacak olan iOS 11’in testleri devam ediyor.

iOS 11’in kullanıcılar ile buluşacağı tarihin yaklaşması ile birlikte iki haftalık güncelleme periyodundan vazgeçen Apple, 28 Ağustos günü yayınladığı sekizinci beta sürümünün ardından bugün karşımıza iOS 11 Beta 9 ve Public Beta 8 ile çıktı.

Eylül ayında tanıtılacak olan yeni iPhone modeliyle eş zamanlı olarak tanıtılacak olan iOS 11 için detaylar haberimizde…

iOS 11 için test süreci devam ediyor!

Daha önce yayınladığı sürümlerinde ikon, animasyon gibi konularda yaptığı değişiklikler ile kullanıcıların karşısına çıkan Apple, yaklaşık 40 MB boyutunda olan iOS 11 Developer Beta 9 güncellemesi ile birlikte hata düzeltmelerine ve performans iyileştirici değişikliklere yer veriyor.

Sadece 64 bit desteğine sahip olan işlemcilerin yer aldığı cihazlar desteklendiği için iOS 11’den iPhone5, iPhone 5c, iPad 3 ve iPad 4 sahiplerinin yararlanmayacağını tekrar hatırlatalım.

Geliştiriciler için yayınlanan iOS 11 Beta 9 güncellemesini yükleyebilmeniz için, cihazınızın UDID kaydının bulunması veya geliştirici profilini yüklemeniz gerekiyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir