full screen background image
Search
Salı 12 Aralık 2017
  • :
  • :

FIFA 18’in oynanış videosu yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde Ronaldo ağırlıklı videosuyla duyurulan FIFA 18 için EA Play etkinliğinde oynanış videosu yayınladı. Tabikide oynanış videosuyla birlikte detaylar da geldi.

Evet bildiğiniz üzere PES serisi ile FIFA serisi yıllardan beridir büyük bir rekabet içerisinde. Her ne kadar bu rekabette FIFA, PES’e göre önde götürse de kıyasıya bir mücadale söz konusu. Geçtiğimiz aylarda resmi olarak duyurulan PES 2018’in ardından FIFA 18’de 5 Haziran günü bolca Ronaldo içeren sinematik bir video yayınlamıştı.

Geçtiğimiz saatlerde sonlanan EA Play etkinliğinden haberleri aktarmaya devam ediyoruz. Az önce yaptığımız haberde Need for Speed serisinin yeni oyunu olan Need for Speed Payback için bir oynanış videosunun yayınlandığını belirtmiştik.

FIFA 18’in Oynanışına Dair Video Yayınlandı!
EA Play etkinliğinde oynanış videosu yayınlanan bir diğer oyun ise FIFA 18 oldu. Futbol severleri oldukça mutlu eden bu etkinlikte yayınlanan oynanış videosu ile oyunun oynanışını görmüş olduk. Dilerseniz videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Herhangi bir sorun çıkmaz ise 29 Eylül 2017 tarihinde PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan FIFA 18 ile FIFA serisi Xbox ile olan uzun süreli partnerliği için bir sona geliyor ve PlayStation ile anlaşıyor. Yani bu demek oluyor ki FIFA 18’in PS4 Pro sahipleri ekstra özelliklere ve daha iyi bir optimizasyona sahip olabilirler.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir