full screen background image
Search
Perşembe 14 Aralık 2017
 • :
 • :

Çift taraflı telefon DST 450

GENERAL MOBILE’dan yeni siyah ya da gümüş rengi çift taraflı, çift SIM kartlı DST 450…

Sevgisini hem telefonla hem de özel şarkılarla anlatmak isteyenlere General Mobile‘dan çift taraflı kullanıma olanak sağlayan DST 450 tanıtıldı.

İster telefon, ister MP3 çalar olarak kullanılabilen DST 450 kendini benzer pek çok üründen bu özelliğiyle ayırıyor. Özellikle sevgililer gününde ideal bir hediye olarak tanıtılan ürün, pek çok özelliğe sahip.

Farklı ürünleri ile kullanıcılarına alternatifler sunan General Mobile, “Sevgilisinin dünyasını bir hareketle değiştirmek isteyenlere” çift taraflı kullanılabilen DST 450’yi sunuyor. Bir tarafı telefon diğer telefonu MP3 çalar olarak kullanılan General Mobile DST 450 ile sevgiliniz nereye siz oraya gidiyorsunuz.

Metal kasası, iki renk alternatifi, 2.2 ekranı, 2MP kamerası, FM radyosu ile bir çok özelliği bir arada bulunduruyor.

Sevgilisine, bu sevgiler gününde telefondan daha fazlasını hediye etmek isteyenler için General Mobile’ın DST450 modeli pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor. MPEG4, Bluetooth, GPRS, WAP, MMS, ses- görüntü kayıt ve MP3 kullanımına da olanak sağlıyor.

[tab:GENERAL MOBILE DST 450 GÜMÜŞ]

[tab:GENERAL MOBILE DST 450 SİYAH]
8 thoughts on “Çift taraflı telefon DST 450

 1. aykut

  dst 450 daha yeni aldım ama kamera çalışmıyor problem nedir . eger yazılım hatrası varsa yazılıma nerden ulaşabilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

  Yanıtla
 2. özlem

  bu telefonun gümüşünü aldım ses kalitesi çok iyi, şarjı uzun gidiyor, çift hatta geçişler kolay, kullanımı rahat ama kamerayı önemseyenler için kamera ve video çekimi iyi değil net görüntüler vermiyor. Ben beğendim güzel telefon ama keşke kamerasını daha iyi yapsalarmış…

  Yanıtla
 3. ceyhan kartal

  daha dün aldım görünüm çok güzel ama kamera arızalı ve durup dururken kapandı ve daha açılmadı. geri göndereceğim. ama yine aynı ürünü alacağım.

  Yanıtla
 4. nadir

  bende kullanıyorum iyi bi tlfon ama sosyal paylaşım siteleri ve internet düşünenler için sorunlu tuşları da solma oluyor

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir