full screen background image
Search
Salı 12 Aralık 2017
  • :
  • :

Anti sosyal medya simülatörü Binky!

Günümüz sosyal medya bağımlığına karşı bir tepki olarak geliştirilen ve tamamen size yönelik olan eşsiz Anti-sosyal medya simülatörü Binky ile tanışın.

Gün geçmiyor ki günümüz hastalıkları-bağımlıkları için geliştirilmiş yeni bir buluş veya yazılım ortaya çıkmasın. Bugün sizlere bahsedeceğimiz uygulamanın adı ise Binky. Günümüz sosyal medyasının verdiği zararlara tepki olarak geliştirilen Binky’e yakından bakıyoruz.

Anti sosyal medya simülatörü Binky!
Geliştiricisinin de söz ettiği gibi “Şaka gibi başlayan” bu proje kısa sürede gerçek bir uğraşa döndü ve ortaya anti sosyal medya simülatörü Binky çıktı. Binky, temel anlamda günümüz sosyal medyasında bulunan bunaltıcı, sıkıcı ve rahatsız edici içeriklerden uzak durmak için tasarlanmış tamamen şahsa yönelik özel bir uygulama.

Basitçe sizin hoşlandığınız ve beğendiniz içerikler – konular doğrultusunda tamamen rastgele asılsız gönderiler üreten Binky, böylelikle tam da sizin görmek istediğiniz türden içerikleri karşınıza çıkarabiliyor. Dahası Binky ile paylaşım yapabiliyor ve gerçek hayatla alakası olmayan kişilerle mesajlaşabiliyorsunuz bile.

Facebook’tan ilginç mahremiyet kararı! Facebook’tan ilginç mahremiyet kararı!
5 sene önce hayatını kaybeden bir genç kızın ailesi, dev sosyal ağ Facebook’tan ölümün nedenini…
Yapılan testlerde anti sosyal medya simülatörü Binky’i kullananların, normal sosyal medya platformlarını kullanan kullanıcılara göre çok daha mutlu ve huzurlu olduğu gözlemlenmiş. Son olarak, günümüz popüler sosyal medya platformlarının aksine Binky’nin sizle ilgili herhangi bir veri toplamadığını-satmadığını, dolayısıyla uygulama içerisinde ne yaparsanız yapın tamamen özgür ve güvende olduğunuzu belirtmeden geçmeyelim.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir