full screen background image
Search
Perşembe 14 Aralık 2017
  • :
  • :

3300 mAh pil ömrüyle Motorola RAZR HD

1 süredir türlü kaynaklar tarafından görüntüleri ve özellikleri sızdırılan Motorola‘nın Droid Fighter adıyla da anılan RAZR HD uslu telefonu nihayet olarak BGR‘ın ıddiaları arasındaki yerini aldı.

sitenin kaynaklarına göre; daha evvel Droid Fighter, Droid RAZR HD olarak ısimlendirilen aygıtın henüz gerçek adı belirgin değilmiş ve önümüzdeki aylarda Amerikan Verizon operatörüyle satışa sunulacakmış. Muhtemelen RAZR HD olarak Avrupa’ya da gelecek.

4.6 ınç büyüklüğünde 1280 x 720p HD ekran, 13mp kamera ve 1.5ghz süratinde çift çekirdekli 28nm Krait ışlemciye sahip Qualcomm Snapdragon S4 çipsetin yer aldığı RAZR HD, önümüzdeki ay Türkiye’ye gelecek RAZR MAXX modelinde kullanılan 3300mah pilden gücünü alacakmış. Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich ışletim sistemi ve ekran üzerinde butonlar bulundurduğu da söyleniyor.

hem sanayinin en aka mobil telefon bataryası hem de yeni kuşak ekran ve çipset teknolojilerini 1 araya getiren Motorola, Google tarafından satın alındıktan sonra tüketicilerin yakındıkları konuların üzerine gitmeye başladı. Yapısında 4g LTE modemi barındıran Snapdragon S4 sayesinde pil ömrü tavan yapacaktır.

Motorola RAZR HD’yi görmek ıçin oldukça sabırsızlanıyoruz. Prototip görüntüsüne yukarında göz atabilirsiniz. Kasa yapısı olarak RAZR serisinin başka modellerini takip edecek gibi görünüyor. Umarız fazla daha fazlasını önümüzdeki ay düzenlenecek CTIA 2012 fuarında öğreniriz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir